| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Ce telefon v-ati lua:lg, samsung sau iphone?

Răspuns Câştigător
| anutzsaa a răspuns:

Nu stiu ...eu am Samsung GT-C3510 touch screen... e foarte frumos,,, mov cu alb,. si am si un Lg cookie big grin

9 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Iphone

| mattyx111 a răspuns:

Apropo cupcake este Iphone 4 NU 4g. Revenind la intrebarea ta decat sa-ti iei un iphone sub modelul 4 (adica 3g, 3gs, 2g) mai bine iti iei un LG optimus one sau un Samsung galaxy s

| pure9 a răspuns:

Pai sincera sa fiu eu am iphone 3gs si sunt foarte multumita de el. am auzit ca la LG se termina bateria repede. deci eu zic sa optezi pentru un iphone [4g on the phone sau pentru un Samsung galaxi S

| Emantel a răspuns:

Lg optimus one e cel mai tare are de toate si 10000 de aplicati si mai este si android

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Nexus s, sau galaxi s iti recomand... Oricum daca ai bani eu zic sa iti iei un HTC cu android... cel mai bun telefon de pe piata este, dupa parerea mea, Htc desire HDwinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-as recomanda iphone pentru. ca are probleme cu autonomia scazuta... si mai e si sistemul de operare iOS pe care il face android 100%

| angelany a răspuns:

Iphone!
xoxo

| Darthmau5 a răspuns:

Daca ai bani cel mai tare e iphone-ul...
da asa, un Sony Erricson

| sofia2000 a răspuns:

Iphone pentru ca deja am unul si e bun dar sa nu il scapi pe jos