| Lorena789456 a întrebat:

Care telefon este mai bun? Samsung galaxy s4 sau Iphone 4s? Cu argumente va rog, multumesc + funda happy.

5 răspunsuri:
| nyko98765 a răspuns:

Eu zic ca s4 e mult mai bun are mai multe programe si e la moda dar e alegerea ta laughing

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Samsung galaxy s4
Am auzit ca tine foaret mult timp!

| KeZiki a răspuns:

Eu zic sa alegi Samsung galaxy s4 eu mult mai bun ca Iphone.Nu zic ca si Iphone-ul e bun dar s4-ul e mai dezvoltat.

| RealyCUTE a răspuns:

S4 e prea mare este bun, dar parca imi place mai mult iphone decat Samsung

| Myrelush a răspuns:

Buna Lorena! :3
Si eu am Samsung Galaxy S4 si e mult mai bun ca Iphone 4s.
Ecranul este de 5 inchi, fiind mai mare decat modelul iPhone 4S.
Camera este mult mai buna decat a iPhone-ului, avand 13 MP fata de 8 MP.
Se pot rula doua aplicatii in acelasi timp, pe acelasi ecran al smartphone-ului.
Sper ca te-am ajutat :3 FUNDA? big grin