| Marius299 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg intre iphone 4s, Samsung galaxy s3 si HTC one x. Dati si argumente.

Răspuns Câştigător
| LoveParis a răspuns:

Eu as alege Samsung deoarece este app ca si iphone numai este mai personalizat adica are niste elemente frumoase si plus ca este subtirel nu ca si iphone.samsung este la fel de destept ca si iphone poate mai destept. sper ca te-am ajutat, funda?

3 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S3, deoarece cred ca e mai bun ca iPhone-ul.
Nu am argumente prea bune, pur si simplu e mai bun, e si mai subtire si arata mai bine.

| lordy91 a răspuns:

I-phone 4S ...nici nu se pune problema.Procesorul e mai mare, touchscreen-ul e mai bun, are SIRI, care e de mare folos daca stii engleza. Plus de asta e un produs Apple. Ai incredere 4S fara nicio

| Marius299 explică (pentru lordy91):

S3 are procesorul mai mare laughing are quad core 1, 4 ghz, tochsceenul e aceaiasi trebuie, iar siri e aceiasi treaba cu s voice, fac acelasi lucru, plus s3 are smart stay, smart alert, popup display, all share play, s beam.