| Crazydyana a întrebat:

Care telefon este mai bun: Samsung galaxy win sau Samsung galaxy grand?
De ce unul si nu altul?
La care credeti ca va fi mai mare reducerea de Black Friday sau de Sarbatorile de iarna?
Funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Galaxy grand, este mai bun, display de 5.0 fata de 4.7, camera de 8 mpx fata de 5 dar totusi Samsung win are procesor quad core de 1.2 pe cand grand are dual core 1.2, depinde de tine, daca vrei pentru jocuri Samsung win daca nu, grand

| Crazydyana explică (pentru AlinNxD):

Si in legatura cu reducerile de Black Friday si de Sarbatorile de iarna...ce zici? cam cat de mici/ mari ar putea fi la aceste telefoane?

| Rocky12 a răspuns:

Eu cred ca Samsung galaxy grand este mai bun.