| yustina123 a întrebat:

Care telefon este mai bun Samsung s5250, Samsung s6102 sau Samsung s5660?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Niciunul. La celasi pret, performante mai bune Samsung S6500 Galaxy Mini 2 sau LG E400 Optimus L3, Allview A4 All

| Petru54321 a răspuns:

Eu cred ca Samsung s6102, deoarece acesta este primul telefon DualSim Samsung cu sistem de operare Android.
Dispozitivul ruleaza Android v2.3.6 Gingerbread™, cu un desing minimalist si margini metalice rotunjite. Telefonul este echipat cu toate functiile unui smartphone modern.