| Flocea_Eugen_1991 a întrebat:

Care telefon este mai bun Telefonul mobil Dual-Sim Allview P6 Quad sau LG G2 mini?

Răspuns Câştigător
| IlluminatiConfirmed a răspuns:

LG G2 este mai bun din toate punctele de vedere:design, procesor, camera, culori
In opinia mea, e mult mai bine sa cumperi un G2 mini.
De pe eMAG zic ca e cel mai bine sa cumperi, pentru ca transportul e gratuit si e mult mai sigur decat de pe alte site-uri.Si recomand si culoarea alba pentru ca asa nu se vad zgarieturile.
Aici ai link-ul:http://bit.ly/1vzPeyM

1 răspuns:
| xBesTLifeX a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......20mini.htm

Sunt foarte multe asemanari intre ele, nu sunt diferente foarte mari