| TheScienceElias a întrebat:

Http://www.emag.ro/......EDDQKBBBM/ telefonul acesta chiar nu are accelerometru?

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Îmi pare rău, dar nu are. Ar fi fost perfect dacă ar fi avut şi Accelerometru. Am citit, dar pe niciun site nu scrie că ar avea. Sper că te-am ajutat! Pa big grin!

| TheScienceElias explică (pentru MHems):

Mersi! big grin Totuși mi se pare ciudat că în review-uri pare să aibă. Deci ecranus se rotește deci ar veni să aibă...

| MHems a răspuns (pentru TheScienceElias):

Şi eu am intrat în ceaţă. Probabil au omis acest lucru. Ori e altă problemă, iar noi nu ne dăm seama laughing

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru MHems):

Salut!
Sunteti siguri? Adica. daca nu apare in vreun site, nu inseamna ca nu are! Adica..Accelerometrul nu este ceva atat de important - in unele site-uri, se precizeaza aspecte mai imporante : CPU, Camera, Ecran.
Uita-te la review-uri, sa vezi daca se intoarce ecranul la toate!
Ma indoiesc ca exista multe smartphone-uri Android care sa nu aiba accelerometru!
Succeswinking