| D3I3 a întrebat:

Cât costă cel mai scump telefon Lenovo, și dacă se poate o poză cu el?

Am o prietenă ce are un telefon Lenovo și mi-a spus un preț mai mare ca la iphone 7 și nu cred. Nu vrea să-mi zică marca sau altceva, așa că mă pun la ghicit =)

Răspuns Câştigător
| D3I3 explică (pentru Bondarel99):

L-am găsit și nu este unul dintre cele mai scumpe rolling on the floor

5 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Lenovo ZUK Edge e cel mai performant Lenovo pe care il stiu (e peste iPhone 7) si costa 1500 de lei.

Exista si Moto Z caruia ii poti atasa un mod muzical sau o baterie suplimentara, Phab2 Pro si alte din astea cu ecrane de peste 6', dar cel mai BUN (nu scump) Lenovo e ZUK Edge.

| sorinake a răspuns:

Lenovo PHAB2 Pro 64GB
Pretul insa difera de la magazin la magazin de la 3000 de lei la 1950 lei.

https://www.compari.ro/......354837737/

| annempx a răspuns:

Nu exista Lenovo cu pret mai mare ca la Iphone 7 rolling on the floor poti cauta pe eMAG cele mai noi telefoane Lenovo sa vezi pretul dar nu cred că vei gasi ceva cu pret mai mare de 1.500 lei rolling on the floor

| D3I3 explică (pentru annempx):

Poză, te rog ^^? Mulțumesc de răspuns, în roice caz, mi-se părea mie dubioasă treaba asta rolling on the floor