| ILikeSummer a întrebat:

Cât costa la abonament Samsung Galaxy S3? la Vodafone.
aș vrea sa fac abonament..se merită? cat plătesc pe lună.

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Pe Vodafone.ro nu mai exista la abonament. In schimb, poti incerca S3 Mini sau S4!

| SorinTudor a răspuns:

Depinde de abonament, poti avea un abonament la care sa iti dea telefonul gratuit dar costul abonamentului sa fie 20-30 de euro/luna. Nu se mai merita sa iti iei un telefon la abonament mai ales la Vodafone care au abonamente astronomice, eu am vrut sa imi iau un Galaxy Note 3 si telefonul la abonament era 169 de euro si abonamentul era 59 de euro pe luna, asa ca am preferat sa-l iau cu banii jos plus ca e mai avantajos daca ai un abonament de exemplu sa iti iei un telefon la liber sau sa iti schimbi abonamentul si vei primi un telefon redus sau gratuit (aici depinde de abonament). Eu de exemplu am un abonament facut la cosmote acum 2 ani aproape si platesc 20 de euro pe luna si am nelimitat.