| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Cat costa la service sa imi stearga tot din iPhone in asa fel incat sa nu mai am parola? Pentru ca am uitat parola...

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Poti chiar tu sa iti resetezi iphone-ul la setarile din fabrica adica sa fie ca si nou nout! https://www.vodafone.ro/......controller : Apropie mouse-ul pe cuvintele rosii pentru a vedea imaginile pas cu pas! (NU CONTEAZA DACA NU ESTI ABONAT VODAFONE! Asa este in general. (funda?)

| Andrei0154 a răspuns:

Poti tu sa faci asta acasa, instalezi itunes in pc si sincronizezi iphone-ul cu itunes, apoi dai pe "restaureza iphone-ul" asta daca il ai in romana daca nu "restore iphone" sau ceva de genul.BAFTA!