| Popescucristina1978r4 a întrebat:

Cat costa o curatare a camerei frontale pe interior la s5?

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Asa din curiozitate, ce ai putut sa faci telefonului de s-a murdarit obiectivul sau lentila camerei frontale, pe dinauntrul carcasei? Ca nici daca era scapat in apa nu patea nimic de la garnitura de cauciuc din jurul ei.
Cat despre pret, depinde cat vrea nenea sa iti ia pe desfacut carcasa frontala si curatat camera.

| Popescucristina1978r4 explică (pentru Arthiom):

L-am primit de la varul meu si e folosit habar n-am de ce are asa...dar dupa parerea mea e doar murdara pentru ca se vede imaginea doar e un pic incetosata si pe lentila aceea se vede ca e murdar, dar aveam nevoie de cineva care probabil a mai patit si stie pretul