| Sandu_Marius_1989 a întrebat:

Cat costa o placa de baza pentru HTC sensation si de unde sa o cumpar? mersi

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea ai şanse să găseşti separat doar placa de bază!

Cel mult să cumperi un telefon second ( eventual defect ) pentru piese/placa de bază...

Eventual, poţi încerca la un Service.

Toate cele bune.

| Terec_Sergiu_1988 a răspuns:

Salutare!

Caut placa de baza pentru HTC Sensation z710e. Mentionez ca este vorba de placa de baza de jos, cea care permite atasarea de cartela si memory card.
Nu reusesc sa gasesc in nici un service, nici pe ebay.com.
Daca aveti sau cunoasteti pe cineva care ar vinde placa de baza, va rog sa ma contactati!
Ma puteti contacta la email: sergiu. terec@gmail.com sau telefonic 0752 173 467

Numai bine!