| Labpateu a întrebat:

Cât costa sa schimbi touchscreen-ul la un Samsung S8?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti zic, dar ai cam dat de necaz cu display-ul asta laughing)) Te costa cam 1.600 (display + touch) si deja ai cam ajuns la pretul unui Huawei P20 Lite, continuam cu mana de lucru care poate fii si 400 lei pentru ca vorbim de un Infinity Display ai ajuns pe la 2.000 lei si tinand cont ca ecranul se va misca mai prost decat inainte (te asigur pentru ca si eu am avut un caz asemanator) NU prea merita...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La vreo 500 și ceva lei fața touch- vezi aici
http://www.protableta.ro/......-s8-g950f/

| LPCTSTR a răspuns:

Poate ajunge pana la 1.750 lei si asta fara costul reparatiei.
Deci sugerez sa ramai asa sau iti iei alt telefon.

| Evolution a răspuns:

969 de lei (am gasit pe un site) + manopera care difera de la un gsm la altul.
Concluzie: nu prea merita.

| Alexandru250201 a răspuns:

In jur de 1000 de lei