| Useeeer124124 a întrebat:

Cat costa telefonul Lg Optimus L7 la abonament la Cosmote ( abonamentul XS sau S )? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| EverydayImShufflin a răspuns:

49,00€

9 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Mai bine iti iei un Allview p5 alldro
am auzit multe lucruri rele despre l7

| miaumarian a răspuns (pentru MaxKiller911):

Allvieww sunt si mai de rahat laughing)

| MaxKiller911 a răspuns (pentru miaumarian):

Ma dar tu te-ai pus pe cearta? ba ca-l faci pe al retardat, ba ca vorbesti ca prostu', ai avut tu Allview sa vezi cat de bun e?

| Useeeer124124 explică (pentru MaxKiller911):

Nu mi-au telefoane de la alte firme in afara de Samsung, LG sau altele mai cunoscute.winking

| miaumarian a răspuns:

Suna la 1234 (apel gratuit in reteaua cosmote) si ia legatura cu un operator, iti va spune pretul exact tongue

| Useeeer124124 explică (pentru miaumarian):

Nu-mi poti spune macar un pret aprox? puppy dog eyes

| miaumarian a răspuns:

Asa de retarzi mintali sunt astia de la COSMOTE ca nici macar nu au trecut si ei pe site-ul lor preturile la telefoanele din oferta lor laughing))

| Useeeer124124 explică (pentru miaumarian):

Am vazut. Tocmai de aceea am intrebat laughing

| Adytza98luck a răspuns:

Cu XS (6, 20)E pretul este de 760 Lei
+ (6, 20) E pe luna timp de 24 de luni bafta