| Zazon1243 a întrebat:

Cat credeti ca ar costa sa imi puna o baterie noua la telefonul Htc one m7? Adica bateria si cam cat costa montarea bateriei deoarece bateria telefonului meu e incorporata in telefon si trebuie sa merg la un loc de reparat telefoane.Cam cat credeti ca ar trebui sa imi tina bateria noua daca are 2300 ma in flux continuu cu wifi?

Răspuns Câştigător
| k4v3spy a răspuns:

In jur de 150-350 lei maxim, daca e mai mult de atat o tai din service-ul ala, dupa ce ti-o schimba te va tine exact la fel de mult ca prima data cand l-ai achizitionat, asta depinde de modul si scopul in care folosesti telefonul.