| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Cat credeti ca va fi un S7 edge de black friday? Dar un S8?
Nu mai stiu cat era S6 edge anul trecut in august(daca stiti spuneti-mi si mie), dar de black friday parca a fost 1600 de lei.

18 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S7 a fost cu Bumm-uri, S8 va fi mai dezvoltat, cu artificii. big grin
In SUA acum a fost lansat S8, pentru modica suma de 1000 USD sau la reducere cu 40% (600 USD) pentru cei care si-au luat si S7 inainte.

| Bondarel99 a răspuns:

In August anul trecut s6 era 2000 de lei apoi in Septembrie știu ca l-au făcut 2300. .
S6 Edge era cu vreo 400-500 mai scump.

| Kiwibibilă a răspuns:

De ce ţi-ai lua Samsung?

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Daca asa vrea omul badgril

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Kiwibibilă):

Pentru camera. Are ceva ce multe alte firme se chinuie: stabilizare optica foarte buna! Si iphone are, dar nu-mi place, pe celelalte cam scartaie.
Imi place Huawei P10, dar e mult sub...
Tu ce ti-ai lua?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

IPhone logic, ce fel de întrebare e asta?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Măi simpatikule

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ma iubesti in secret badgril? nu recomand s7 eu as cumpara a5 2017 sau s8 care va ajunge la 2800 de ron pana atunci, eu asa cred, dar vine iphone din urma s8 care va costa 3500 ron, deci e greu sa fi in pas cu tehnologia, s8 va arata cam ca Samsung s8, dar desigur trebuie spus ca ecranul pentru s8 numai il face Samsung si alta firma cica

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Mă exciţi chiar.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Wow badgril dar esti minora manduto mai astepta sa o facem legal

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

E legal să mă fwt de la 15 ani.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Tu chiar ca esti badgril

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RAY):

E 3000 de lei pe cel s8-ul acum, pe telefonultau e 2850 parca, dar nu prea e de incredere site-ul

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Kiwibibilă):

E bine ca stii asta tongue

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Kiwibibilă):

Mi-e dor de iphone-ul meu, dar nu mai vreau altul laughing)

| RAY a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Tu ai avut iphone e diferenta mare intre iphone vs Samsung?