| anonim_4396 a întrebat:

Cat de bun este telefonul Allview A4 All? Vreau raspunsuri sincere. Merita sa l cumpar?

Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Erzaa a răspuns:

La Germanos Allview A4 este 4oo si ceva lei, si la oringe mise pare ca este 350. E bunicel, dar nu foarte. Si bateria nu prea te tine.

5 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Nu se merita sa cumperi un Allview

| Erzaa a răspuns:

Daca iti cumperi asa ceva sa nu-l ti in buzunarul din fata de la blugi si sa te asezi joc, te vei trezi cu ecranul spart. Iti spun din experienta. Mai bine ai investi intr-un telefon mai bun.

| CreativeMonkeyz a răspuns (pentru Erzaa):

Paii..nu prea tin telefoanele in buzunarele de la blugi..si alt telefon..chiar nu stiu. Tre' sa ma incadrez in 300-330 lei -_-. Am un Samsung S5230 star si il urasc >_

| Erzaa a răspuns (pentru CreativeMonkeyz):

La Germanos Allview A4 este 4oo si ceva lei, si la oringe mise pare ca este 350. E bunicel, dar nu foarte. Si bateria nu prea te tine.

| Laurentiu150899 a răspuns:

Merita ca are procesor mare happy

| Laurentiu150899 a răspuns:

Merita Allview are procesor cat o tableta happy