| spyke321 a întrebat:

Salut big grin
As vrea sa cumpar un apart foto Nikon CoolPix L110. Cum este aparatul asta? E bun? Isi merita banii (800 lei)? va rog vreau raspunsuri sincere.
Multumesc

4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Mai,pentru pretul de 800 de lei e un aparat bun! Dar nu are rost sa dai atatia bani daca nu vrei sa iti faci o cariera sa zic asa, in arta foto.Adica pentru poze cu prietenii si asa, iti recomand unul undeva pe la 400 de lei. Daca esti incepator si pasiunea ta este fotografierea, atunci da! Pentru inceput iti va prinde bine aparatu, claritatea e superba, zoom okwinking.

| lary_3053 a răspuns:

Mie una imi place si face si poze foarte calumea...te-as sfatui sa il cumperi deoarece nu vei fi dezamagit

| rrr4 a răspuns:

Mai esti interesat? (:

| spyke321 explică (pentru rrr4):

L-am cumparat deja. Si sunt foarte multumit de elwinking