| Wolf_Yasmina_1995 a întrebat:

Cat de bun este telefonul Samsung Galaxy young 2?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă-ți satisface nevoile ca user este cel mai bun.Se știe că telefoanele, laptop-urile sub 3000 ron și tabletele sunt consumabile.Adică create să funcționeze un an maxim 2, deoarece se consideră că până atunci precis ia altul ce e performant în acel moment și pe cel vechi o să-l arunci că e vechi.Succes

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

E de calitate buna!

| TheKings a răspuns:

Destul de bun

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

E destul de bun, se descurca bine pe internet si in multe din aplicatiile din android play store. Are un sistem de operare destul de bun (android 4.4). Se descurca chiar si cu jocurile (bine alea ceva mai mici gen fun run 2, mini warriors hay day, clash of clans etc). E un telefon chiar bun pentru suma de 299 lei la liber, eu am un young 1 si se descurca fara lag la jocurile puse de mine in paranteza. Young 2 e mult mai bun decat prima generatie, zic asta deoarece are un coleg si l-am testat.