| Georgy78 a întrebat:

Cum pot baga internet pe telefonul Samsung Galaxy Young?

Răspuns Câştigător
| MaTLe a răspuns:

Daca ai cosmote suna la 1234 si dai la relatii cu clientii.Ii spui problema ta si o sa iti zica ei cum sa faci.

| Georgy78 explică (pentru MaTLe):

Si in reteaua Vodafone cum fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe OLX sau pe tocmai.ro

| Georgy78 explică (pentru anonim_4396):

Pot baga internet pe telefon pe OLX sau Tocmai.ro? Nu am mai auzit asta!

| MaTLe a răspuns:

Pe Vodafone trebuie sa faci asa: Apelezi gratuit *100# si alegi apoi Internet si MMS (daca esti abonat) sau *100# si Internet pe mobil.Sau apeleaza *222 si urmeaza meniul. Cu ajutorul meniului interactiv poti activa sau dezactiva serviciul de internet pe mobil.