| Aquafairybezelesiunicorni a întrebat:

Cat de mult rezista bateria de la telefonul Samsung trend plus?

5 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Depinde cat stai pe el, daca deloc nu stai pe el poate sa te tine si toate viata, dar normal vreo 5 zile cam asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Aquafairybezelesiunicorni explică:

La zile ma refer

| OnuOnulică a răspuns (pentru Aquafairybezelesiunicorni):

Nu durează nici măcar o zi laughing durează în jur de 18-20 de ore.Are un prieten și știu din spusele lui happy

| Aquafairybezelesiunicorni explică (pentru OnuOnulică):

Daca sta non-stop normal rolling on the floor)). Eu am telefonul asta si de 2 zile imi tine bateriawinking, azi este a 3-a zi si mai am 20% happy.