| maidanez000 a întrebat:

Cat de rezistent este Samsung galaxy young 6310?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Rezista la cazaturi dar nu trebuie abuzat

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Din câte ştiu, este un telefon destul de bun dar îţi dai seama că dacă-l scapi de la etaj sau intră la apă, moare săracul.

Pa-pa.

| dorin1990 a răspuns:

Detin un astfel de telefon la partea fizica este destul de rezistent acuma depinde ce ai de gand sa faci cu el

| Raptorz a răspuns:

Nu va inteleg... sa mor eu... normal ca nu e rezistent la cazaturi ca doar e un telefon nu o sticla de apa!
Toata lumea face drop testuri... de ce?
ce ai vrea ca telefonul tau sa sparga caramizi?
Doamne!

| maidanez000 explică (pentru Raptorz):

Eu ma refeream la cazaturi majore
si ei fac drop testuri pentru ca sa vada rezistenta telefoanelor... sa stie daca is bune de ceva daca dai bani multi

| Raptorz a răspuns (pentru maidanez000):

Aha deci tu iti cumperi telefon ca sa il arunci pe pereti ca de... sa vad cat de rezistent e... Ca doar asta conteaza, nu?
Mda deci pe voi nu va intereseaza performanta ci doar cat de rezistent e daca il arunci pe perete...