| MusicONE a întrebat:

Cat m-ar costa sa-mi repar telefonul? Mio sarit sina.

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Pretul e in functie de modelul telefonului. Pana in 70 de lei.

| best1people a răspuns:

Si eu am patit mai demult dar atunci mie mi-a luat 100 lei pentru ca atunci cand mia sarit bineinteles ca mi sau rupt clemele de o tineau... funda? big grin

| RxTx a răspuns:

Nu trebuie sa dai bani nimanui
tu ai 2 maini de stanga?
Trebuie sa capeti abilitati in viata
ne incercand sa rezolvi cu mana ta tot felul de probleme unele care sunt poate putin cam complexe altele riscante. niciodata nu vei avansa si vei depinde mereu de altii.

Ai nevoie sa poti face lucruri interesante cu mana ta.
asta te va face deosebit
asta iti va da valoare

atunci cand vei putea sa construiesti cu mana ta un generator electric eolian
cand vei putea repara tu personal un obiectiv de aparat foto
cand vei putea repara un ceas cu mana ta

iti va aduce o extraordinar de mare satisfactie
cand vei vedea ca dintr-un milion de rotite cate are un ceas mecanic de mana ai reusit sa il demontezi si sa il montezi la loc iar el a inceput sa mearga perfect.
sau atunci cand repari o bicicleta, centrezi rotile, pui un petic cu mana ta la o camera, faci ceva cu mainile tale.
iti va da incredere in tine

| alexs99 a răspuns:

Depinde de tipul telefonului si de stricaciunea provocata, pretul difera de la caz la caz.
O seara buna.