| anonim_4396 a întrebat:

Cat mi-ar da la amanet pe un Alcatel one touch 991 la cutie cu toate acsesorile si un card de 2GB?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei primi cca jumatate din pretul lui.

| stlucian a răspuns:

La amanet primesti maxim 30-35% din valoarea produsului(NOU). Pentru ei exista riscul sa nu-l mai recuperezi si atunci trebuie sa-l vanda cu un profit nu? big grin

| Bοgdαη a răspuns:

Salut!
Cred ca ai primi un pret destul de modest in jur de 200-300lei dar daca ai si card si cutia ti-ar da vreo 320lei.
Salut!

| ferdin a răspuns:

Intre 200 si 350 de lei.

| ramonici90 a răspuns:

Cam 200 lei, dar depinde si de starea telefonului; daca ai incarcator / cablu de date / casti, pretul poate sa mai creasca.