| anastasia907 a întrebat:

Am un Alcatel one touch idol mini nou fara cutie si casti doar cu cablu de date cu cat pot sa il vand va rog rasp serioase!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu cat l-ai cumparat? il vinzi la juma de pret adica sa zic ca telefonul costa 6 milioane tu il vinzi cu 4 milioane jumate.Sau daca nu 3...

| marian5693 a răspuns:

Daca nu avea doar 512 mb ram ti-l cumparam chiar eu. Ideea e ca pretul cu care vrei sa-l dai trebuie sa fie putin mai mic decat jumatate din pretul sau din magazin, altfel nu prea gasesti cumparator. Adica daca tu l-ai luat din magazin cu 600 lei nu ai cum sa-l dai cu 400. Trebuie cel mult 300, adica CEL MULT(deci undeva sub jumatate din pretul initial)

| Florinpikachu10000 a răspuns:

358 ron la mana a 2