| Iulian_Andrei_2000 a întrebat:

Cat poate costa pentru a repara ecranul spart alu unui Samsung galaxy s4

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca merge in continuare sa apesi pe el inseamna ca e stricata sticla aia si aia costa cam 50 de lei, deci iesi ieftin. Daca arata culori aiurea si nu mai merge folosit inseamna ca e spart display-ul si ala costa foarte foarte mult, in jur de 500-600 lei.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un Display Cu TouchScreen original te costă între 600-700 lei, vezi linkul :
http://www.shopmania.ro/......y-s4-i9500

Iar manopera în jur de 200 lei - vezi linkul :
http://softgsm.ro/......-s4-i9500/

Deci, per total, te costă cam 800-900 lei :(

Toate cele bune.

| ShacPaul a răspuns:

Depinde cat de spart e. Poti sa mergi la un magazin si intrebi vanzatorul pentru ca nimeni nu poate sti pretul exact! Succes!

| TheSweetDeath29RO a răspuns:

Pai costa intre 100-150 sau 200.Sau ceva de genu...

| Kittendae a răspuns:

Pai depinde cat este de spart si mai depinde si de pretul pe care ti-l ofera reparatorul! Mult succes!