| Andreea278 a întrebat:

Cat pot pastra o cartela Orange neincarcata? Zic sa nu imi ia numarul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa expirarea valabilitatii mai ai 6 luni de gratie.(adica pana iti pierzi numarul)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nelimitat. Maica-mea are o cartela Orange de cativa ani buni nelalimentata. Nu stiu de ce nu le mai convine sa le blocheze. Daca te suna cineva vad ca o folosesti si n-o mai inchid.

| Andreea278 explică (pentru Salontanul):

Dar eu fiind plecata nu am mai bagat cartela in telefon de 8 luni.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a verifica situatia contului tau, te rugam sa ne trimiti numarul de telefon in mesaj privat. Fiecare numar de telefon are o perioada de activitate diferita.

O zi buna,
Orange helper