| Mihhaaiii a întrebat:

Cat tine bateria la su Samsung galaxy SII daca este folosit abundent si cat daca este folosit doar pentru mesaje si convorbiri scurte?!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Daca il folosesti foarte putin, ar trebui sa reziste aproape 2 zile.
Daca stai aproape toata ziua pe el sa te uiti la filmulete si sa stai pe net, va trebui sa il incarci in fiecare seara!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Bateria la un Samsung Galaxy S2 ţine o zi sau o zi jumătate dacă este folosit mai mult.

Pa-pa.