| Alexandru663 a întrebat:

Cat trebuie sa am androidul ca sa mearga gangstar vegas? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

"2.3 sau o versiune ulterioară", conform:
https://play.google.com/......ps/details
Ce telefon ai? Conteaza mult si specificatiile telefonului, pentru a putea rula jocul fara probleme?

| Alexandru663 explică (pentru LTAA):

Allview V1 Viper

| LTAA a răspuns (pentru Alexandru663):

Http://www.gsmarena.com/allview_viper_v1-6024.php
ai un giga de ram, ar trebui sa mearga bine. Eu am tab 4 cu 1.5 GB RAM si proc quad-core de 1.2 si merge bine gangstar, dar l-am dezinstalat ca nu prea este pe gustul meu

| Alexandru663 explică (pentru LTAA):

Ok mersi mult

6 răspunsuri:
| catalin231998 a răspuns:

Nu prea conteaza androidul. In mare parte trebuie sa ai cel putin 1 GB ram si un procesor potent + o placa video exceptionala pentru acest joc

| Paul9322 a răspuns:

Buna, eu am un Allview viper I si are androidu 4.4.2 si 1 GB ram procesor quad core. Pe magazin play nu imi apara jocul,, Gangster vegas,, si daca vrea sa il iau din alta parte imi zice ca versiunea mea nu este compatibila.
Ce pot sa ii fac sa imi mearga?

| TheHackerStar a răspuns:

De la 4.2.2 in sus iti trebuie in GB 1 ram sa nu ai lag cam atat