| ThinkDifferent a întrebat:

Cati MB de Net iti da de 5, 6,7 euro la Orange?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

3 Euro - 250 MB trafic național de internet
acces nelimitat în Portalul Orange pe mobil, la m.orange.ro, unde ai știri, informații de business, meteo, horoscop, muzică, jocuri, Chat și Dating, plus multe altele.

9 Euro - 1 GB trafic național de internet
acces la viteze 4G de până la 150 Mbps
acces nelimitat în Portalul Orange pe mobil, la m.orange.ro, unde ai știri, informații de business, meteo, horoscop, muzică, jocuri, Chat și Dating, plus multe altele.

6 Euro - 500 MB trafic național de internet
acces la viteze 4G de până la 30 Mbps
acces nelimitat în Portalul Orange pe mobil, la m.orange.ro, unde ai știri, informații de business, meteo, horoscop, muzică, jocuri, Chat și Dating, plus multe altele.

2 Euro - avighezi pe internet
la viteze 4G+ de până la 300 Mbps

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai următoarele opţiuni de NET :
"* opţiunea Internet de 5 euro credit
* opţiunea Internet de 8 euro credit
* opţiunea Internet de 12 euro credit
Opţiunile de mai sus sunt compatibile cu toate opţiunile din oferta PrePay cu minute incluse.
poţi activa oricare din opţiunile de mai sus astfel:

apelează *100# şi accesează ramura Internet
intră în contul tău
trimite SMS gratuit la 321 cu textul:
NET5 pentru opțiunea Internet 5 euro credit, dacă ai și o opțiune cu minute, sau DATA5 dacă ai o opțiune de date
NET8 pentru opțiunea Internet 8 euro credit, dacă ai și o opțiune cu minute, sau DATA8 dacă ai o opțiune de date
NET12 pentru opțiunea Internet 12 euro credit, dacă ai și o opțiune cu minute, sau DATA12 dacă ai o opțiune de date

După activare vei primi un SMS de confirmare.
opţiune de trafic suplimentar

După terminarea traficului inclus în optiunile activate sau oricând doreşti, poţi activa o opţiune de trafic suplimentar de 0, 5 GB pentru 2 euro credit prin trimiterea unui SMS gratuit la 321 cu textul «2EUR». Din contul tău va fi retras un credit de 2 euro. Poţi folosi traficul suplimentar până la data de expirare a opţiunii Internet PrePay activate/reîncărcate. " - SURSA :
http://www.orange.ro/internet-mobil/prepay/cartela-internet-prepay-ro.html

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a consulta optiunile disponibile in actuala oferta comerciala Internet PrePay de la Orange, iti recomand sa accesezi aceasta pagina: http://oran.ge/1o24P6a.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Nabiru a răspuns:

Eu cu 5 euro imi pun 1000mb 500 minute nationale si mesaje nelimitare