| anonim_4396 a întrebat:

Cati megapixeli trebuie sa iaba un telefon ca pe facebook pozele sa se vada mari?

Răspuns Câştigător
| kidy00 a răspuns:

Pai 2 sau 3. Dar cand bagi poze, sa selectezi "Calitate inalta". Pozelel se vad mai clar, dar dureaza mai mult! Fundita? happy

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce treaba au megapixeli cu facebook-ul. si cu o camera VGA se pot vedea pozele mari dar se vad prost. Poate vrei sa zici ca sa se vada bine, iar ca sa se vada bine iti trebuie 5mpx sau mai mult.