| hope2destiny a întrebat:

Caut sa-mi cumpar un smartphone... ma puteti ajuta cu o idee? big grin tinand cont de urmatoarele:
-sa NU aiba Windows Phone [il urasc din tot sufletul]
-sa NU fie iPhone [cu mine nu ar rezista nici o luna, se sparge repede] si nici Samsung [m-am lamurit, au o baterie ca vai de ea]
-camera min 5MP
-mufa jack [nu de alta, dar accesoriile sunt foarte usor de gasit]
-sa NU fie de dimensiunile lui Galaxy Note, adica pana mea, e un telefon, nu o tableta
-la liber sa nu depaseasca 1000 lei

Prea multe, asa-i? laughing)

3 răspunsuri:
| hope2destiny explică:

Nici macar nu intru asa des pe net de pe telefon, d-apai sa ma si uit la televizor laughing de jucat nici nu mai zic...ma multumesc cu internetul de acasa. big grin

| AlinNxD a răspuns:

Hmm..mda. ai dreptate..prea multe laughing) iti recomand LG optimus l5 2, este un telefon bun, si pretu din cate stiu undeva intre 500-700 de lei.

| Spartacus1127 a răspuns:

De ce nu vrei sa aiba Windows Phone? Pana mea, jocurile de pe Xbox 360 .live.com sunt de peste 1.000.000 mai bune ca cele de pe android. Lag nu ai + ca pe un smartphone cu Android nu o sa poti sa te uit la o emisiune in curs de desfasurare gen : Un meci de fotbal pe Digi sau Icomedy pe Antena.Live pentru ca Android-ul nu este in relatii bune cu Internet Explorer si nu sunt incluse in pachetul androidului.
Pentru mine, un telefon cu Windows Phone e mai bun ca unul cu Android, dar daca tu il urasti e decizia ta.