| Addaa1998 a întrebat:

Caut un telefon bun care sa fie lung in lungime si sa aiba peste 3.2mp. Care ar putea fi? De ex.samsung galaxy ace la fleur. Pe care l-as putea achizitiona de pe eMAG sau de la Orange

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu am LG L9

| bineproportionat a răspuns:

Buna iti las un link cu LG optimus l7, un telefon foarte bune la 700 de lei, e super! Are ecran de 4, 3 si camera de 5 mp!
http://bit.ly/16mT2ve

| Addaa1998 explică (pentru bineproportionat):

Toate telefoanele cu android au instagram? Si LG acesta are?

| Addaa1998 explică (pentru bineproportionat):

Are android? Si pot posta poze pe instagram?

| TurboG a răspuns (pentru Addaa1998):

Instagram se poate instala ulterior, daca spuneai o suma de bani disponibila era mai usor sa-ti dam exemple

| TurboG a răspuns:

Daca tot vrei galaxy, cumpara un S2, eu nu as merge pe Samsung ptc nu ma incanta android, acum fiecare cu ce doreste, exista o gama destul de larga de la Nokia, iphone iti recomand 4s

| TurboG a răspuns:

PS: despre la fleur o prietena are si nu e multumita de el

| Addaa1998 explică (pentru TurboG):

Off atunci chiar nu am idee ce telefon sa imi iau, pentru ca nu pot sa dau bani foarte multi. Dar cel putin telefonul sa fie lung ca lungime si sa aiba 5 mp. Lg optimus acela e bun? Are android? Sau unu care sa arate ca Galaxy Ace dar si cu android.