| Shooter a întrebat:

Anu' asta daca o sa mai fie Vinerea Neagra la eMag...as vrea sa imi iau un telefon(Samsung galaxy mini 2) la 690 ron,cam ce reducere ar putea sa aiba, adica la ce pret ar putea ajunge?

3 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Da, Black Friday o sa fie si sper sa ii prinda mai pregatiti, nu ca anul trecut cand a fost un dezastru de la site pana la livrarea produselor.
Am observat ca au obiceiul sa reduca foarte mult produsele invechite care trebuiesc inlocuite cu o generatie noua sau produsele care nu prea au un mare succes la vanzare. Telefonul pe care-l mentionezi tu s-ar reduce cu 10 - 20%

| opsy091 a răspuns:

Cand are loc?

| timisoara34 a răspuns:

Ultima vineri...din noiembrie...