| AlxGoliatH a întrebat:

Ce a-ti alege:
-Lg optimus black
-Lg l7
-Huawei ascend g300
-Samsung galaxy ace plus
-Sony xperia neo L
Dintre aceste telefoane care este cel mai bun pentru jocuri si muzica? Dau funda cine imi raspunde si face un top 3 al acestor telefoanewinking Eu personal sunt impresionat de Lg optimus black m-ai ales ca si-a facut update la android 4.0 sau 4.1 nu stiu sigur.

2 răspunsuri:
| Sk1j4 a răspuns:

LG Optimus black este un telefon extraordinar, am ramas foarte foarte impresionat de el.Mai ales de culori si camera(extraordinara).Mai am S3, Motorola defy.Si sincer sa iti spun LG OPTIMUS BLACK m-a impresionat cel mai mult(calitate-pret).E foarte fain si designul.Telefonul este subtire are culori vii, culoare placuta(si negru si alb).
Din toate punctele de vedere iti recomand LG OPTIMUS BLACK.

| CyberNetik7 a răspuns:

Sall
daca vrei sa il folosesti pentru jocuri j alte aplicatii iti recomand Samsung glaxy ace e ff bun daca vrei pentru muzica iti recomand LG optimus black
tu alegi
funda te rogwinking