| aBunnyMind a întrebat:

Ce abonament de internet as putea sa fac daca am acoperire full 3G+ de la toti operatorii? Vreau cat mai multi GB, caci stau mult pe YouTube si ascult radio online + skype / messenger. De la Cosmote am aflat ca am acoperire pana la 21 Mb/s, de la Vodafone 28.8 Mb/s si Orange 40 Mb/s ( asta e vis, ar depasi pana si viteza mea prin fibra). Vreau cea mai avantajoasa optiune si cel mai mic ping. Am o tableta Samsung de 10 inch si prind 19.2 Mb/s la speedtest la Vodafone, dar eu vreau pentru laptop. Funda

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

La Orange are intreadevar internet bun dar depinde unde stai daca stai in buc sau timis asu transilv. ai semnaul asta daca nu ai 10-15 Mb/s Deci eu iti recomand prin Cosmode...imi dai funda?
P.S:si eu am tot tab Samsung ca a ta si am net de la Cosmode si am net 3G+