| MxR a întrebat:

Ce alegeti intre Smartphone ALLVIEW P6 Qmax si hauwei p8 lite?

Răspuns Câştigător
| TronHD a răspuns:

Iti recomand Huawei p8 lite deoarece dispune de un Android 6.0 isi da update in fiecare zi la tot ce are nevoie ai mult spatiu alocat, camera pe spate si fata extraordinar de bune si se misca excelent!
Chiar daca Allwiew la o prima privire pare cel mai perfect telefon in maxim 4-5 luni apar mari probleme in legatura cu softul!
iar Huawei are un pret foarte bun!
iti spun din proprie experienta!
FUNDA?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Huawei P8 Lite, e mai bun dar iti recomand HUAWEI P9 LITE in varianta imbunatatita si e mult mai bun!

| lightdimmer a răspuns:

Ambele sunt asemanatoare si iti recomand hauwei, in detrimentul lui Allview. Allview m-a dezamagit de cateva ori.

| gelu1970 a răspuns:

Allview sunt terminale chinezesti vandute doar in tara romaneasca.
desi nu e o marca preferata, eu as merge pe Huawei.

| MxR explică:

Va multumesc tuturor!

| SiriTV a răspuns:

Hauwei, e mai bun.

| OnePiece a răspuns:

P8 lite, inca merita!