| JockerStoica a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre Telefonul Samsung Galaxy Grand care are: Procesor de 1, 2 Ghz, camera foto de 8 mp, baterie de 2100 mah, 5 inch, 8gb - 1gb ram, dual sim, 16 m culori etc.

Si Telefonul LG Optimus 4x P880 care are: Procesor Quad Core de 1, 5 Ghz, Camera foto de 8mp, 16GB-1GB ram, 16 m culori, ecran de 4.7 inch, baterie de 2150 mah, nu are dual sim, full hd.

Deci care dintre LG optimus 4x p880 si Samsung Galaxy Grand la-ti alege?

Care este mai bun?

FUNDA! RPD

3 răspunsuri:
| AndreiD1221 a răspuns:

LG e mai bun in opinia mea

| Grosu_Claudiu_1980 a răspuns:

Eu as zice LG Optimus 4x p880

| Catana_Catalin_1998 a răspuns:

Samsung galaxy Grand mi se pare mai bun