| Cristian3 a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung Galaxy Trend Plus si Samsung Galaxy s3 mini? argumentati!

Răspuns Câştigător
| SCHALKE a răspuns:

Pai eu as alege Galaxy S3 mini! De ce? Pentru ca e din gama ''Galaxy S'', s3 mini are 1 gb ram iar trend are 768 mb ram, iar ramul este o piesa importanta, 8 gb memorie interna iar trend plus are doar 4 gb, trend plus il ia pe s3 mini doar la procesor cu 200 mhz, ceea ce nu e mult, iar acest lucru nu se simte deloc, am un prieten ce are galaxy s3 mi i si e super telefonul', fara lag. Iti recomand sa te uiti pe youtube la ''Samsung Galaxy S3 mini review mobilisimo''. succes. Sper sa faci o alegere buna si sa il porti sanatos. Succes!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Plus

| kar1GaNNN a răspuns:

Salut.
Samsung Galaxy Trend Plus deoarece este mai inteligent si mai rezistent.

Răspuns utilizator avertizat