| jhon921 a întrebat:

Ce cartela mi-ati recomanda pentru a avea cat mai multe minute internationale? Vreau sa vorbesc intr-o tara straina cu cineva de acolo si as vrea sa stiu ce optiuni am pentru un numar mai mare de minute internationale. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Toate cartelele ar trebui sa aiba de la 6e in sus, poti incerca si pe Facebook cu video sau doar apel, si pe Whatsapp, daca aveti posibilitate.

| ș53fan a răspuns:

Pai depinde,! De exemplu, ce suma sunteti dispus sa platiti? 5-9-14€? PANA in cat?

| Fisticel a răspuns:

Vodafone