| cosminboy12 a întrebat:

Ce credeti se merita sa cumperi un iphone 5 e bun? se strica repede? se blocheaza? ios e bun voi ce credeti se merita? funda!

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el. Daca stai toata ziua pe fb, browsing, youtube si poate ceva jocuri gratis da.

| fuckingdevil a răspuns:

Da, se merita. Am un prieten care are IPhone 5s si ii este foarte folositor: e bun, dar iti trebuie timp ca sa te obisnuiesti cu functiile pe care le are iar legat de stricaciune, toate IPhone-urile sunt cam sensibile la lovituri, apa etc. Oricum iti sugerez sa iti cumperi IPhone 5s nu 5c pentru ca(,) carcasa IPhone-ului 5c, aceea de plastic este foarte sensibila!