| Alexandra_Bucur_2000_sz6G a întrebat:

Cât de repede se strică iPhone-ul X?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca il scapi din mana... Intr-o secunda
Doar prin simpla utilizare e destul de greu de spus.

| Alexandra_Bucur_2000_sz6G explică (pentru PrintesaGumitaa):

Dar dacă a căzut, pe parchet, dar căderea nu a avut o viteză mare, și telefonul avea folie și husă? Nu e stricat nu?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Alexandra_Bucur_2000_sz6G):

Daca nu are nimic in exterior atunci nu are nici in interior.

| suntserios a răspuns (pentru Alexandra_Bucur_2000_sz6G):

Daca merge logic ca nu e stricat.
presimt ca tu vrei sa ghicim noi daca telefonul tau mai merge sau nu?

| Alexandra_Bucur_2000_sz6G explică (pentru suntserios):

Eram doar îngrijorată, poate nu-mi dădeam eu seama și voiam și părerea celorlați.