| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, Credeti Ca Ar Fi Bine Sa Iau O Baterie Externa Pt Iphone? Se Strica Repede Sau Se Strica Iphonu Din Cauza Ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu stiu ce sa zic mie nu mi s-a stricat incearca dar intreaba un specialist

Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Bomfaier a răspuns:

WTF? Daca stii sa folosesti o baterie ( o pui la incarcat doar cand e goala de tot si o scoti cand e full - adica o lasi sa-si faca ciclul complet - destul de lung la iPhone) nu se strica nici alea proaste, dar oricum iPhonul e ceva genial, eu traiesc cu sentimentul ca nu se poate strica never ever.

Răspuns utilizator avertizat
| Cophilashul a răspuns:

Arata urat