| Anonymous1995 a întrebat:

Ce extraoptiuni sunt pe cosmote cu net nelimitat?

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Tarife

Dacă vrei să fii mereu conectat la internet, activează extraopţiunea web’n’walk şi cu doar 2, 99 euro lunar, fără TVA (3, 71 euro lunar, TVA inclus) ai acces nelimitat de pe mobilul tău la portalul web’n’walk şi la paginile de web

| heAdgN a răspuns:

Pe frog cu 5 euro este net nelimitat.

| UserAnonim98 a răspuns (pentru heAdgN):

Cartela Frog a fost scoasa de mult de pe piatawinking
In caz ca nu stiai

| Anonymous1995 explică (pentru heAdgN):

Se mai gasesesc cartele frog pe piata?

| UserAnonim98 a răspuns:

Daca vrei decat Net poti sa ti-l activezi cu 3 EURO / Nelimitat. Eu asa am facut, de 3Euro mi-am luat Net nelimitat, iar de 2 Euro mi-am bagat alta extraoptiune de minute/Sms Cosmote. Am 2 extraoptiuni active (Net Nelimitat+Min/Sms)cu doar 5 Euro pe luna. Funda? happy

| VladimirPutin a răspuns (pentru UserAnonim98):

Cum se numeste extraoptiunea?

| UserAnonim98 a răspuns (pentru VladimirPutin):

Extraoptiunea de Net Nelimitat e "extraopţiunea web’n’walk" si costa 3 Euro/lunar (cu tot cu TVA), iar cea de Mesaje/Min Cosmote numai stiu cum se nm

| Anonymous1995 explică (pentru UserAnonim98):

Cate minute si sms-uri ai?

| UserAnonim98 a răspuns (pentru Anonymous1995):

Pai cu 3 Euro/luna ai doar net limitat, iar de 2 Euro iti mai poti baga o extraoptiune cu minute/SMS-uri (eu am avut cu 500 minute/SMS-uri pe zi) timp de o luna. Adica 5 Euro in total happy