| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Ce fel de incarcator recomandati pentru iphone, original sau nu? Care e mai bun si de unde se poate procura?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu, de regula, incarc de la portul USB a PC-ului. Nu ma grabesc, pana ce lucrez face plinul happy.

| GinoLANETTI a răspuns:

Eu te-as sfatui sa folosesti doar incarcatorul original, mai ales daca stai pe telefon in timp ce acesta se afla la incarcat, cu timpul, bateria se va uza foarte tare si mult mai repede daca nu ai folosit incarcatorul original si nu te va mai tine nici jumatate din cat ar trebui.

| MariNNN a răspuns:

Recomand cel original!
De la un magazin care se ocupa cu asa ceva happy Se gasesc la tot coltul.

| Bebelucelu a răspuns:

De la Apple store iti iei un incarcator de iPhone