| VaraneV2 a întrebat:

Ce imi recomandati dintre Allview X3 Soul Plus si X3 Soul Style? Dpdv al specificatiilor plusul este peste style. Dar pe mine ma intereseaza mai mult sfaturile celor care detin unul dintre aceste telefoane. Dau funda daca consider ca raspunsul este sincer.

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Am avut Plus'ul si nu prea e cine stie ce de capul lui, iti recomand P9 lite sau Samsung A7 2016, A5...
Dar nu Allview, stiu ca arata bine si ca pe 'hartie' scrie ca e foarte bun, dar cand il ai ceva timp ai sa vezi ca nu-i bun de nimic!
In fine, faci ce vrei, dar in locul tau m-as feri de Allview laughing

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

P9 Lite: http://profitshare.ro/l/2893754, mult mai bun decat Allview-urile acelea.

| Mihai1810 a răspuns:

Recomand sa nu iti iei o mizerie de Allview. Ce buget ai pentru telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu. Nu recomand nimic de la Allview.