| Bogdan186 a întrebat:

Ce imi recomandati?
Htc desire 510 sau Samsung galaxy ace 4

Răspuns Câştigător
| LaLooxD a răspuns:

Htc desire 510 este un telefon de calitate superioara.Bate ace 4 lejer, din toate punctele de vedere.Nu recomand Samsung, deoarece dupa ce ai un smartphone de la ei la un pret scazut ai sa observi ca incepe sa se blocheze dupa o anumita perioada de timp.

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 510, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......u8fio9.php

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand HTC Desire 510 pentru ca e mult mai bun si mai performant!winking

| Neo12 a răspuns:

HTC Desire 510, are un design mai frumos, părerea mea şi e şi mai bun. Acum, tu alegi ce vrei.
Intră şi pe un site de telefoane (eMag, Telekom) şi fă o comparaţie între telefoane şi vezi ce te atrage mai mult.

| frostxtq a răspuns:

HTC fara nici cea mai mica ezitare. Este cel mai bun telefon dupa parere mea. Are un design superb, este foarte rezistent si foarte bun pentru internet, aplicatii, tot ce vrei. 10/10 la tot ce poate oferii.

| FanLenovo a răspuns:

HTC Desire 510.
Samsung arata lipsa de seriozitate in cazul modelelor low cost.

| AndyPeScurt a răspuns:

Desire 510

| Happinessssss a răspuns:

Samsung galaxy ace 4

| ThinkDifferent a răspuns:

Htc, este mult mai performant.

| NickPop a răspuns:

Samsung galaxy ace 4

| suntroman a răspuns:

Htc desire 510
e bun