| Danyellaa a întrebat:

Ce inseamna cand suni pe cineva in retaua cosmote si suna de 2 ori si apoi scrie numar neatribuit. Sau doar suna de 2 ori si apoi se inchide. Exclus sa dea ocupat sau sa-si fi schimbat numarul. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| aikman01 a răspuns:

E posibil sa te pus pe black list, acum majoritatea telefoanelor au optiunea asta... sau simplu este de la retea... daca se intampla mereu esti pe black list, daca se intampla din cand in cand, probabil este doar reteaua
funza? happy

1 răspuns:
| georgedanielc a răspuns:

Suna de pe alt numar si daca va suna ...atunci iti vei da seama ca...