| madalina4you a întrebat:

Ce oferte sunt la Orange doar cu minute in retea si internationale mobil? De obicei, bunicii mele, ii pun o optiune care are si mb in plus iar ea nu folosește internetul.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

1. Optiunea de 1 euro - nelimitat minute si SMS Orange pentru 15 zile.
2. Optiunea de 3 euro - nelimitat minute si SMS Orange + 50 minute nationale si internationale catre fix sau SMS nationale, pentru 15 zile.
3. Optiunea de 4 euro - nelimitat minute si SMS Orange + 100 minute nationale si internationale catre fix sau SMS nationale, pentru 30 zile.