| Sttteffy a întrebat:

Daca am optiune cu : 60 de minute internationale pe fix si mobil, pot sa vorbesc pe mobil in alta tara? Sunt pe Orange big grin

5 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna, Sttteffy!
Da, poti vorbi si in alta tara cele 60 de minute.
O zi frumoasa!

| Sttteffy explică (pentru AutumnDay):

Buna big grin eu vreau sa zic pe mobil daca merge big grin pe fix stiulaughing pentru ca uneori se mai bloca reteaua.

| AutumnDay a răspuns (pentru Sttteffy):

Da, Sttteffy, poti vorbi si pe mobil. Pe scurt, daca vrei sa o suni pe matusa ta care-i in strainatate, o poti suna si pe mobil. Iti va lua din cele 60 de minute internationale.

| marktheshark a răspuns:

Cum spune si optiunea(pe fix si pe mobil)desigur ca poti vorbi si pe mobil acele minute

| kissuletzz a răspuns:

Internationale:da, in afara tarii